دکتر فرخ کامران خواجوی » جراحی زیبایی بینی » بهترین جراح بینی در گرگان
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح بینی در گرگان

جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های تاثیرگذار در زیبایی چهره تمامی افراد می باشد. هدف از جراحی بینی شامل اهداف درمانی، زیباشناختی و یا هر دو می باشد. اما هدف از جراحی بینی هرچه باشد، دست یابی به نتیجه مطلوب پس از جراحی، ارتباط مستقیمی با تبحر و تخصص پزشک جراح دارد و به همین دلیل لازم است بهترین پزشک جراح را با توجه به نیاز خود برگزینید. در ادامه به بررسی یافتن راهی برای گزینش بهترین پزشک متخصص در حوزه جراحی بینی خواهیم پرداخت.

 

رینوپلاستی یا جراحی بینی

جراحی بینی یکی از انواع جراحی های زیبایی بوده که به اصلاح شکل، اندازه و تقارن بینی براساس اصول زیبایی شناختی منجر می گیرد. درصورتی که جراحی بینی توسط پزشک متخصص صورت گیرد میتوانید از نتیجه نهایی و اصلاحات مورد نظر بدرون عوارض احتمالی اطمینان داشته باشید.

اهداف جراحی بینی

  • کوچک کردن بینی کشیده
  • برداشتن قوز بینی
  • کوچک کردن و فرم دادن به نوک بینی
  • باریک کردن بینی پهن
  • اصلاح عدم تقارن بینی
  • برطرف کردن مشکلات تنفسی

بلافاصله پس از عمل بینی

روش های جراحی بینی

روش های متفاوتی در جراحی بینی گوشتی و استخوانی وجود دارد ازجمله:

جراحی بینی باز

در این شیوه، برش لازم برای جراحی در قسمت کلوملا (قسمت بین دو سوراخ بینی) ایجاد می شود.

بهره گیری از این روش مزایایی دارد ازجمله:

  • دسترسی کامل و راحت به استخوان بینی برای جراح
  • کاهش احتمال عدم قرینگی
  • فضای کار بیشتر برای جراح

عمل زیبایی بینی بلافاصله بعد از جراحی

مزایای جراحی بینی به روش باز

این شیوه در بینی هایی که دچار انحراف و کجی است بیشتر مورد استفاده بوده و در نتیجه نتیجه مطلوب تری نیز به دست خواهد آمد.

جراحی بینی بسته

در این شیوه، برش های لازم برای جراحی درون سوراخ های بینی ایجاد شده و هیچ گونه برشی بر روی پوست بیرونی بینی ایجاد نمی گردد.

مزایای جراحی بینی به روش بسته

عدم ایجاد هیچ گونه جای برش و زخمی در ناحیه جراحی، کاهش مدت زمان جراحی و همچنین کم بودن میزان تورم در ناحیه جاحی و در مقایسه با جراحی بینی باز می باشد.

جراحی بینی باز یا بسته

با توجه توضیحات فوق الذکر ممکن است برای شما نیز این سوال پیش آید که اتخاذ کدام روش در جراحی بینی بهتر است؟ در پاسخ باید گفت، با توجه به اینکه هر یک از روش های جراحی بینی بار یا جراحی بینی بسته دارای مزایای منحصر به فردی می باشد، گزینش بهترین شیوه بسته به ویژگی های شخصی بیمار متفاوت بوده و پس از مشورت با پزشک متخصص مشخص خواهد شد.

 

گزینش بهترین جراح بینی در گرگان

لازم است برای دست یابی به مطلوب ترین نتیجه جراحی بینی خود، بهترین پزشک متخصص را برگزینید. بدین منظور توجه به موارد ذیل الزامی است:

تبحر علمی و عملی

تبحر علمی و عملی در زمینه جراحی بینی یکی از اصلی ترین فاکتورهای بهترین جراح پلاستیک می باشد لذا در گزینش پزشک خود بر سبقه علمی و عملی وی توجه نمایید.

تعهد کاری

تعهد پزشک نسبت به بیمار، پیش و پس از جراحی، ارائه مشاوره درست و واقع بینانه به بیمار، توضیحات کامل درباب فرآیند جراحی و عوارض احتمالی و توجه به خواسته های بیمار، نشان از تعهد کاری پزشک می باشد. پس در انتخاب پزشک خود، به میزان تعهد کاری وی توجه ویژه مبذول دارید.

صبر و شکیبایی

میزان صبور بودن پزشک در شنیدن خواسته های بیمار و توجه به نگرانی ها و دغدغه های بیمار، یکی دیگر از فاکتورهای شناسایی بهترین جراح بینی می باشد.

داشتن پرسنل حرفه ای

علاوه بر تخصص و مهارت پزشک، مهارت دستیاران پزشک نیز تاثیر مستقیمی روی کار جراح و همچنین نتیجه نهایی جراحی دارد. لذا بررسی سبقه علمی و عملی کادر جراحی نیز شما را در یافتن بهترین جراح بینی یاری خواهد رساند.

ارائه بهترین خدمات با هزینه معقول

بهره گیری جراح از تکنولوژی روز دنیا در جراحی در کنار هزینه جراحی نیز می تواند فاکتوری تاثیرگذار در گزینش بهترین جراح بینی باشد.

نحوه یافتن بهترین جراح بینی در گرگان

برای یافتن بهترین جراح بینی در گرگان در میان سایر جراحان می توانید موارد زیر را انجام دهید:

تهیه لیستی از بهترین و معروف ترین جراحان

گام اول برای گزینش بهترین جراح، تهیه لیستی اولیه از معروف ترین و متبحر ترین جراحان است. برای یافتن اسامی بهترین جراحان می توانید از شیوه سرچ در گوگل و اینستاگرام، پرس و جو از اطرافیان و پرسش از سایر متخصصین بهره گرفت.

بررسی تخصص علمی پزشک

پس از تهیه لیست اولیه از اسامی بهترین پزشکان، تخصص علمی یا اصطلاحا بورد تخصصی پزشک، کمک بسیاری در یافتن بهترین پزشک متخصص به شما خواهد کرد.

تبحر عملی پزشک

پس از بررسی تخصص علمی، می توانید نمونه های عملی کار پزشکان را از طریق فضای مجازی بررسی کرده و بهترین مورد را برگزینید.

مشاوره حضوری

گام نهایی برای شناسایی و گزینش بهترین پزشک متخصص در حوزه جراحی بینی، مراجعه حضوری به مطب پزشک و مشاوره با وی و همچنین بررسی حضوری نمونه کارها و صحبت با بیماران پیشین پزشک می باشد.

پس از طی مراحل مذکور، می توانید بهترین پزشک متخصص در حوزه جراحی بینی را از میان لیست اولیه خود برگزینید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
عکس دکتر فرخ کامران خواجوی

دکتر فرخ کامران خواجوی، متولد سال 1353 تهران، دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و بورد تخصصی جراحی عمومی می باشند.

ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن بین المللی جراحی پلاستی ( ISAPS ) می باشد.

دکتر خواجوی پس از طی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 با کسب رتبه سوم در امتحان جامع کشوری، بورد جراحی عمومی دریافت نمودند.

در سال 1388 دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی حضرت فاطمه (س) تهران آغاز نموده و در سال 1391 با کسب رتبه هفتم در امتحان جامع بورد فوق تخصصی مدرک بورد فوق تخصصی خود را در جراحی پلاستیک اخذ کردند. دکتر خواجوی در این مدت بیش از 3000 عمل متنوع و پیچیده را انجام داده اند.

همچنین ایشان در حال حاضر تنها در بخش خصوصی به صورت فوق تخصصی دراعمال جراحی صورت مانند رینوپلاستی اولیه و ثانویه و ترمیمی، لیفت صورت، لیفت آندوسکوپی صورت، پیشانی و ابرو، بلفاروپلاستی (پلک)، لیفت و ساکشن گردن، تزریق چربی و فیلرهای صورت و کلیه اعمال پیکر تراشی مانند لیپوماتیک، ساکشن، ابدومینوپلاستی (زیبایی شکم)، ماموپلاستی (زیبایی و لیفت پستان) پروتز و یا تزریق چربی پستان، پروتز و تزریق چربی باسن، بازسازی پستان پس از جراحی کانسر، و تزریق چربی در نواحی مختلف بدن و دیگر اعمال جوان سازی صورت و لیزر تراپی مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

Call Now Buttonتماس با دکتر خواجوی