دکتر فرخ کامران خواجوی » جراحی زیبایی سینه » بهترین جراح پروتز سینه چه ویژگی هایی دارد؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح پروتز سینه چه ویژگی هایی دارد؟

این روزها یکی از بهترین روش هایی که برای افزایش سایز و بهبود فرم کلی سینه ها انجام می شود جراحی پروتز سینه می باشد. این جراحی از سوی بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی انجام می شود. این دسته از جراحان از تخصص بالایی برخوردارند و می توانند بهترین برنامه جراحی را برای افراد متقاضی جراحی پروتز سینه طراحی کنند. اما یکی از معضلات و دغدغه هایی که اغلب خانم ها دارند این است که برای انجام جراحی پروتز سینه باید به کدام جراح مراجعه کنند.

در ادامه این مقاله در قالب بخش هایی مجزا و اختصاصی به انواع اطلاعاتی که در هنگام انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه در گرگان نیازمند هستید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

جراحی پروتز سینه

طی جراحی پروتز سینه جراح معمولا با استفاده از انواع پروتزهای مصنوعی می تواند سایز و فرم کلی سینه های زنان را تغییر می دهد.

خانم هایی که سینه هایی کوچک دارند و یا زنانی که فرم کلی سینه هایشان نامتقارن یا افتاده است می توانند با یک جلسه مشاوره با بهترین دکتر پروتز سینه از صفر تا صد جراحی پروتز سینه آگاه شوند.

در مراحل مختلف جراحی پروتز سینه، جراح با ایجاد برش هایی در بخش های مختلف سینه پروتز های مصنوعی را از ناحیه ای که برش ایجلذ شده وارد بافت سینه می کنند. در نهایت با بخیه محل برش ها را می بندد.

ویژگی های بهترین دکتر پروتز سینه

مهم ترین ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب جراح پروتز سینه در نظر داشته باشید موارد زیر هستند:

دارا بودن مدارک معتبر دانشگاهی

معمولا جراحان پلاستیک و زیبایی در ابتدا با تحصیل در رشته پزشکی و گذراندن دوره های جراحی عمومی و در نهایت پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی جراحی تخصصی زیبایی توانایی های علمی خود را در خصوص انجام انواع جراحی های زیبایی از جمله عمل پروتز سینه افزایش می دهند. آن ها پس از پایان دوره های آموزشی مدارکی معتبر از مراکز آموزشی داخل یا خارج از کشور دریافت می کنند. همین مدارک سندی می شود که بتوانند با به وسیله آن به فعالیت های درمانی و زیبایی در مطب شخصی خویش ادامه دهند.

برخورداری از تجربه و مهارت در زمینه انجام انواع جراحی های زیبایی

بسیاری از جراحانی که این روز ها فعالیت های درمانی دارند، در طول سالیان متمادی توانسته اند دانش خود را بکار گیرند و تجربه های زیادی در این زمینه کسب کنند.

مهارت در بکار گیری انواع تکنیک های جراحی

مهارت در بکار گیری انواع تجهیزات و لوازم پزشکی و جراحی در طول جراحی های زیبایی علی الخصوص جراحی پروتز سینه

توانایی های عملی و عملی در ارائه بهترین مشاوره ها پیش از جراحی پروتز سینه

خانم هایی که برای جراحی پروتز سینه اقدام می کنند باید چند جلسه از سوی بهترین دکتر پروتز سینه مشاوره شوتد تا بتوانند با آگاهی بیشتری در خصوصا انجام یا عدم انجام این جراحی تصمیم گیری کنند. بهترین جراح پروتز سینه تلاش می کند مشاوره ها و راهنمایی های دقیقی را به بیمار خود ارائه کند تا افراد کاندید عمل پروتز سینه بتوانند بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

پروتز سینه

مراحل جراحی پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه به منظور افزایش موفقیت روند جراحی و کسب بهترین نتایج تلاش می کند که مراحل جراحی را به دقت و بر طبق اصول پیش ببرد تا هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نشود.

مهم ترین مراحلی که برای انجام جراحی بزرگ کردن پستان پشت سر گذاشته می شود از این قرار است:

  • در ابتدا شما به یک جراح پروتز سینه مراجعه خواهید کرد و با طرح سوالاتی تلاش می کنید که به آگاهی خود بیفزایید. در این جلسات جراح با ارائه اطلاعات و ارزیابی صحبت های شما در تلاش است که خواسته ها و انتظارات شما را از نتیجه جراحی پروتز سینه بدست آورد.
  • در مواردی که خواسته ها و انتظارات منطقی باشند پزشک جراح آن ها را یادداشت کرده و در برنامه ریزی برای جراحی پروتز سینه لحاظ خواهد کرد. اما در صورتی که توقعات غیر منطقی از جراحی پروتز سینه داشته باشید پزشک جراح پلاستیک و زیبایی شما را آگاه خواهد کرد تا بعد از جراحی پروتز سینه پشیمان نشوید.
  • در نهایت روز جراحی مشخص می شود و از شما درخواست می گردد که نکاتی را در خصوص آمادگی برای جراحی پروتز سینه رعایت کنید.
  • در روز جراحی با تزریق داروهای بیهوشی شما در وضعیت بیهوشی قرار خواهید گرفت.
  • سپس در سه ناحیه امکان ایجاد برش وجود دارد. برش ها برای وارد کردن پروتز های سینه ایجاد می شود. برای مثال زیر بغل، چین طبیعی سینه ها و هاله اطراف سینه سه نقطه ای هستند که می توان در آن ها برش ایجاد کرد.
  • سپس پروتز های سینه وارد بافت سینه می شوند.
  • نحوه قرار گیری پروتز ها به شکلی است که هیچ مشکلی برای بافت سینه و روند شیردهی زنان بعد از جراحی پروتز سینه رخ ندهد.
  • در نهایت با بستن محل برش ها با بخیه می توانند روند جراحی را به اتمام برسانند.
  • بعد از جراحی پروتز سینه به بخش منتقل می شوید و از همراهان شما خواسته می شود که در کنار شما باشند تا در هنگام به هوش آمدن شما را یاری کنند.

هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه هایی که برای جراحی پروتز سینه تعیین می شود ارتباط مستقیمی با میزان تجربه و مهارت های درمانی جراح پروتز سینه دارد. در این روز ها مشاهده می شود که جراحان پروتز سینه که فعالیت های گسترده ای دارند هزینه های مختلفی را به عنوان دستمزد تعیین می کنند. اما به طور کلی نیازی به نگرانی نیست زیرا که پزشکان نهایت همکاری را با مراجعین دارند. به همین دلیل توصیه می کنیم که در رابطه با هزینه های مربوط به جراحی پروتز سینه در ابتدا مشاوره هایی را بهترین دکتر پروتز سینه داشته باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
عکس دکتر فرخ کامران خواجوی

دکتر فرخ کامران خواجوی، متولد سال 1353 تهران، دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و بورد تخصصی جراحی عمومی می باشند.

ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن بین المللی جراحی پلاستی ( ISAPS ) می باشد.

دکتر خواجوی پس از طی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 با کسب رتبه سوم در امتحان جامع کشوری، بورد جراحی عمومی دریافت نمودند.

در سال 1388 دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی حضرت فاطمه (س) تهران آغاز نموده و در سال 1391 با کسب رتبه هفتم در امتحان جامع بورد فوق تخصصی مدرک بورد فوق تخصصی خود را در جراحی پلاستیک اخذ کردند. دکتر خواجوی در این مدت بیش از 3000 عمل متنوع و پیچیده را انجام داده اند.

همچنین ایشان در حال حاضر تنها در بخش خصوصی به صورت فوق تخصصی دراعمال جراحی صورت مانند رینوپلاستی اولیه و ثانویه و ترمیمی، لیفت صورت، لیفت آندوسکوپی صورت، پیشانی و ابرو، بلفاروپلاستی (پلک)، لیفت و ساکشن گردن، تزریق چربی و فیلرهای صورت و کلیه اعمال پیکر تراشی مانند لیپوماتیک، ساکشن، ابدومینوپلاستی (زیبایی شکم)، ماموپلاستی (زیبایی و لیفت پستان) پروتز و یا تزریق چربی پستان، پروتز و تزریق چربی باسن، بازسازی پستان پس از جراحی کانسر، و تزریق چربی در نواحی مختلف بدن و دیگر اعمال جوان سازی صورت و لیزر تراپی مشغول به فعالیت می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 4 =

Call Now Buttonتماس با دکتر خواجوی